https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1-  Adamo BP6
30381.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP6

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br emlékérem (60mm) T:2
30382.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br emlékérem (60mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina
30383.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Betlen Gyula (1879-1963) 1911. Országos Magyar Kertészeti Egyesület Budapesten 1885. kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:2,2- ph., kis patina
30384.

Betlen Gyula (1879-1963) 1911. "Országos Magyar Kertészeti Egyesület Budapesten 1885." kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:2,2- ph., kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
9
Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja Ag és ezüstpatinázott Br emlékérem pár (35,75g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30385.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" Ag és ezüstpatinázott Br emlékérem pár (35,75g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:1-  Adamo KE35
30386.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:1- Adamo KE35

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN Így lettem Isten gyermeke és a Szentlélek temploma aranyozott Ag emlékérem tokban (36,27g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30387.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Így lettem Isten gyermeke és a Szentlélek temploma" aranyozott Ag emlékérem tokban (36,27g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN A reneszánsz meghonosítója és a magyar kultúra felvirágoztatója / Szaúd-Arábiának - Magyar egyetemek delegációja ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30388.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "A reneszánsz meghonosítója és a magyar kultúra felvirágoztatója / Szaúd-Arábiának - Magyar egyetemek delegációja" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
20
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Eötvös Loránd-díj Br érem, eredeti tokban (67mm) T:1-
30389.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Eötvös Loránd-díj" Br érem, eredeti tokban (67mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dabóczi Mihály (1905-1980) DN Budapest Főváros IX. Ker. Tanácsa Br emlékérem (40mm) T:2
30390.

Dabóczi Mihály (1905-1980) DN "Budapest Főváros IX. Ker. Tanácsa" Br emlékérem (40mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged Br emlékérem (60mm) T:2
30391.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged" Br emlékérem (60mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP26
30392.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP26

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse