Aranyozott ezüst pohárka, jelzett / Gold plated silver glass 96,6 g,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Juwelen/Juwelen~500032/Aranyozott-ezust-poharka-jelzett-Gold-plated-silver-glass-96-6-g-6-5-cm~II1811498
1811498
19078
326
Jewellery
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Aranyozott ezüst pohárka, jelzett / Gold plated silver glass 96,6 g, 6,5 cm
: vörös_iván