Bücher: Technik

Zahl der Lose: 30

Rollo Appleyard: Pioneers of electrical communication. London, 1930. Macmillan Egészvászon kötésben / In full linen binding.
15929.

Rufpreis:
4 000 HUF
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeállították: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos.
15930.

Rufpreis:
2 000 HUF
15931.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. gróf Hugonnay Kálmán: Gép- és fémipari zsebkönyv. Bp., 1938. ny.n. 417p. egészvászon kötésben, jó állapotban, sok reklámmal
15932.

Rufpreis:
3 000 HUF
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15933.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben
15934.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15935.

Rufpreis:
2 400 HUF
Garratt, Colin: Encyclopedie van locomotieven. Een complete gids langs de beroemdste locomotiven ter wereld. 2000, Zuid Boekprodukties. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15936.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, Molnárok Lapja Könyvnyomdája. Kopott vászonkötésben.
15937.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pisarski, Marek: Koleje Polskie 1842-1972. Varsó, 1974, Wydawnictwa Komunikacji is Łączności. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15938.

Rufpreis:
1 400 HUF
Molnár [János], Jovitza [György]: Rádiósok könyve. A rádió elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1994, Ajtósi Dürer Kiadó. Az 1933. évi kiadás (Bp., Győző Andor) reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
15939.

Rufpreis:
800 HUF
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
15940.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF