https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent irás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. 1-4. köt. Pozsony, 1835-1836, Belnay örökösei.; Szent irás, vagyis az új szövetségnek szent könyvei. 1-2. köt. Pozsony, 1834-1835, Belnay örökösei. Kissé kopott, díszes félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16016.

A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent irás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. 1-4. köt. Pozsony, 1835-1836, Belnay örökösei.; Szent irás, vagyis az új szövetségnek szent könyvei. 1-2. köt. Pozsony, 1834-1835, Belnay örökösei. Kissé kopott, díszes félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Cobbet Vilhelm: A protestans reformátio historiája Angliában s Irlandban. Polgártársai felvilágosítására folyólevelekben írta - - .I-IV. füzet. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+2+186+2+248+V+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott sérült borítóval, az elülső szennylap és előzéklap sérült, a címlap és pár lap sarka sérült, foltos.
16017.

Cobbet Vilhelm: A' protestans reformátio' historiája Angliában 's Irlandban. Polgártársai felvilágosítására folyólevelekben írta - - .I-IV. füzet. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+2+186+2+248+V+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott sérült borítóval, az elülső szennylap és előzéklap sérült, a címlap és pár lap sarka sérült, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Szokoly Viktor: A pápák bűnei I-III. kötet. Mérgezések, mészárlásaik, orgyilkolásaik, vérfertőzéseik és fajtalanságaik. Pest, 1870, Szerzői kiadás,(Athenaeum Nyomda-ny.), V+116+88+208+172 p. Kiadói papírkötés,a kötetek később hártyapapírba csomagolva, a gerincek javítottak, az I. kötet elülső borítóján ceruzás bejegyzés, egyébként jó állapotban.  Első kiadás.   Szokoly Viktor (1835-1913) birtokos, író, hírlapíró, szerkesztő (pl.: Bolond Miksa...stb.) műve.
16018.

Szokoly Viktor: A pápák bűnei I-III. kötet. Mérgezések, mészárlásaik, orgyilkolásaik, vérfertőzéseik és fajtalanságaik. Pest, 1870, Szerzői kiadás,(Athenaeum Nyomda-ny.), V+116+88+208+172 p. Kiadói papírkötés,a kötetek később hártyapapírba csomagolva, a gerincek javítottak, az I. kötet elülső borítóján ceruzás bejegyzés, egyébként jó állapotban. Első kiadás. Szokoly Viktor (1835-1913) birtokos, író, hírlapíró, szerkesztő (pl.: Bolond Miksa...stb.) műve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Pest, 1843, Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t.+8+400+4 p.+IX t.(acélmetszetek.) Korabeli bordázott egészbőr-kötésben, javított borítóval, gerinccel, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, bejegyzésekkel az szennylapokon és a kötéstáblák belsején.
16019.

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Pest, 1843, Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t.+8+400+4 p.+IX t.(acélmetszetek.) Korabeli bordázott egészbőr-kötésben, javított borítóval, gerinccel, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, bejegyzésekkel az szennylapokon és a kötéstáblák belsején.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
3
Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
16020.

Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
16021.

Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
16022.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Rózsa Huba: Az ószövetség keletkezése I-II. Bevezetés az Ószövetség könyveinek irodalom- és hagyománytörténetébe. 3. kiadás. Bp., é.n. Szent István Társulat. Jó állapotban
16023.

Rózsa Huba: Az ószövetség keletkezése I-II. Bevezetés az Ószövetség könyveinek irodalom- és hagyománytörténetébe. 3. kiadás. Bp., é.n. Szent István Társulat. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1906, Szent László Nyomda, VIII+357 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban. Első kiadás.
16024.

Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1906, Szent László Nyomda, VIII+357 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.
16025.

Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
16026.

Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott s kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok s cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
16027.

Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse