15149.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 3 kötete: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye., Stein Aurél: ősi ösvényeket Ázsiában. Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Mind erősen kopott aranyozású vászonkötésben