15158.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított, kissé kopottas gerinccel,festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in German language.