15188.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.