15183.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.