A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Jó állapotban