15828.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.