15865.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.