15884.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.