15809.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Ch. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.