15843.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Aussereuropäische Erdteile. E. von Seydlitz'sche Geographie III. kötet. Breslau, 1927, Ferdinand Hirt. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language.