15868.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban