1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, nagyrészt hiányos, kijáró cÃmlappal.