Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp.,1943, Rozsnayi Károly. Kiadói illusztr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500019/Nagy-Meda-Szendrey-Marika-Bp-1943-Rozsnayi-Karoly-Kiadoi-illusztralt-felvaszon-kotes-k~II1815312
1815312
16096
326
Books: Tales
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp.,1943, Rozsnayi Károly. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
: pintér_henrietta