Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500019/Angel-Karalijcsev-Harom-mese-Forditotta-Csikhelyi-Lenke-Illusztralt-Ljuben-Zidarov-hn-Bp-~II1692136
1692136
16109
326
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
: tánczos_gábor