Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 36

Hauff legszebb meséi. Fordította és átdolgozta: Jékely Zoltán, Rónay György, Szinnai Tivadar. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1966, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16118.

Rufpreis:
1 000 HUF
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, javított, kissé foltos papír védőborítóban.
16119.

Rufpreis:
1 000 HUF
16120.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16121.

Rufpreis:
1 600 HUF
16122.

Rufpreis:
800 HUF
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16123.

Rufpreis:
1 200 HUF
16124.

Rufpreis:
4 000 HUF
16125.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db:   Miroslav Válek: Az elvarázsolt erdő. Rajzolta: Miroslav Cipár. Fordította: Tordon Ákos, Tótfalusi István, Kovács Viktor. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.  Szofia Zarabuka: Szavaz az erdő. Fordította: Papp Árpád. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Varga Katalin: Gőgös gúnár Gedeon. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp.,1982,Móra. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.   Tardos Anna-Kálló Éva-Kovács Péter: A baba első lexikonja. I. Zsófi és Peti otthon. Kovács Péter rajzolta. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16126.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gaal Mózes: Suli viselt dolgai a polgári iskoláig. Fáy Dezső rajzaival. Budapest, 1926. Légrády (ny.) 167 + [1] p. 28 szövegközti képpel illusztrált. Kiadói, Fáy Dezső által illusztrált félvászon kötésben,
16127.

Rufpreis:
2 000 HUF
16128.

Rufpreis:
2 000 HUF
16129.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF