3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. IV. rész. Hitel-, kereskedelmi és ipari törvények. Bp.,1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.