5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Patai József: Harc a zsidó kultúráért. Bp.,(1937), Múlt és jövő, (Hungária-ny.), 318+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, a hátsó szennylap hiányzik.