Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 167

15358.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15359.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15360.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15361.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
15362.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15363.

Rufpreis:
6 000 HUF
15364.

Rufpreis:
5 000 HUF
15365.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. 2 db térképmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, boritón folttal
15366.

Rufpreis:
3 000 HUF
15367.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15368.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Hungary at the Conference of Paris IV. Papers and documents relating to the Chechoslovak draft amendment concerning the transfer of 200 000 Hungarians from Czechoslovakia to Hungary. Bp., 1947. Hungarian Ministry of Foreign Affairs- A Párizsi Békekonferenciára készült magyar kiadvány a csehszlovák lakosságcsere kapcsán 201p. térképekkel, köztük kihajthatóak is. Kissé foltos félvászon kötésben. / With fold out maps. In half linen binding.
15369.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF