2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött.