Hámori István: Vasúti motoros járművek. Vasúti szakkönyvtár 3. sz. Bp.,1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Átkötött kopottas félvászon-kötés.