Czére Béla: A vasút története. Bp.,1989, Corvina. Kiadói egészvászon-k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Bucher/Bucher-Bahn-Lokomotive~1500013/Czere-Bela-A-vasut-tortenete-Bp-1989-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-szakad~II1803082
1803082
15989
326
Books: Railways, locomotives
Beschreibung: Czére Béla: A vasút története. Bp.,1989, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban, négy kijáró lappal.
: tánczos_gábor