15562.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.], 6+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, szép állapotban.