15658.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.