Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Lukovszky-Ilona-Bormivesseg-Kaptar-Bp-1986-Muzsak-Kiadoi-papirkotes-kopott-borito~II1813535
1813535
15552
326
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor