Kmetty Béla: A magyar ötvösök a XVI. században. Bp.,1912, Országos Ipa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Kmetty-Bela-A-magyar-otvosok-a-XVI-szazadban-Bp-1912-Orszagos-Iparegyesulet-Kiadoi-pap~II1815956
1815956
15558
326
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kmetty Béla: A magyar ötvösök a XVI. században. Bp.,1912, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült gerinccel.
: pintér_henrietta