15590.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. artonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.