16174.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I-II. kötet. Bp., é.n., Méhner Vilmos, 1 t.+CXXVII+244+398 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel. kis kopásnyomokkal,