Sík Sándor: A boldog ember inge. Mese hét részben. Illusztrálta Nagy Sándor. Bp.,(1930), Szent István Társulat. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.