16151.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Sarkokon kopás, néhány lap foltos