16181.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Kisfaludy Károly versei. Magyar Remekírók. Bp., 1878, Franklin, 240 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a képtábla és az elülső szennylap hiányzik, kissé foltos borítóval.