Jókai Mór: Észak honából. Szélcsend alatt. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott gerince és a hátsó borítója.