16311.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kijáró elülső előzéklappal, és címképpel.