16252.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Dr. Gúthi Soma: A vén kopó. Egy titkosrendőr emlékiratai. Bp.,1907, Kunossy,Szilágyi és Társa,(Kunossy Vilmos-ny.), 191+1 p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.