Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 370

16251.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Gúthi Soma: A vén kopó. Egy titkosrendőr emlékiratai. Bp.,1907, Kunossy,Szilágyi és Társa,(Kunossy Vilmos-ny.), 191+1 p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16252.

Rufpreis:
1 200 HUF
16253.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16254.

Rufpreis:
2 000 HUF
16255.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Jókai Mór: Színművek I-III. kötet. Bp.,1905, Franklin-Társulat. Második kiadás. Korabeli aranyozott festett szecessziós egészvászon-kötés, jó állapotban.
16256.

Rufpreis:
1 600 HUF
16257.

Rufpreis:
1 200 HUF
Első könyvünk. Az általános iskolák számára. Bp., [cca 1950], Tankönyvkiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16258.

Rufpreis:
1 000 HUF
16259.

Rufpreis:
2 000 HUF
16260.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bocskai Papp Lajos: Történeti elbeszélések. Az ifjúság számára. II. füzet. Debrecen, 1862, Telegdi K. Lajos, 90+1 p. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, hiányos borítóval, laza, sérült fűzéssel, foltos.
16261.

Rufpreis:
1 200 HUF
16262.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: