12734. 326. Gelaufene Fernauktion Poster
2 400 HUF
0 HUF
cca 1900-1940 II. Rákóczy Ferenc búcsúja, Bp., Flesch&Fischer, litográfia, papír, szakadással, az egyik szélén sérüléssel, kis hiánnyal, 74x54 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván