Ón fedeles német kerámia söröskorsó, kézzel festett, jelzett, kopott,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~500006/On-fedeles-nemet-keramia-soroskorso-kezzel-festett-jelzett-kopott-m-21-cm~II1813014
1813014
11097
326
Art-ceramics
Beschreibung: Ón fedeles német kerámia söröskorsó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 21 cm
: vörös_iván