L. Starek jelzéssel: Japán nő. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/L-Starek-jelzessel-Japan-no-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-Keret-20x22-cm~II1767978
1767978
10228
326
Beschreibung: L. Starek jelzéssel: Japán nő. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Keret 20x22 cm
: vörös_iván