Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 76

Berán Lajos (1882-1943) 1936. Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére Br emlékérem (40mm) T:2 Hungary 1936. 400th anniversary of Calvins Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:XF
30470.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem (40mm) T:2 Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:XF

Rufpreis:
2 400 HUF
Berán Lajos (1882-1943) DN LVDI PRO PATRIA Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-
30471.

Berán Lajos (1882-1943) DN "LVDI PRO PATRIA" Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-

Rufpreis:
5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30472.

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 400 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége Br plakett, eredeti dísztokban (82mm) T:2
30473.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" Br plakett, eredeti dísztokban (82mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Bődy Kálmán (1885-1956) ~1930. Magyarország éghajlatának megismeréséért a Magyar Meteorológiai Társaság - Hegyfoky Kabos emlékezetére 1847-1919 Br emlékérem, hátoldalán sorszám, dísztokban (59mm) T:2
30474.

Bődy Kálmán (1885-1956) ~1930. "Magyarország éghajlatának megismeréséért a Magyar Meteorológiai Társaság - Hegyfoky Kabos emlékezetére 1847-1919" Br emlékérem, hátoldalán sorszám, dísztokban (59mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-,2
30475.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-,2

Rufpreis:
3 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda Ag emlékérem (24,8g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP8
30476.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag emlékérem (24,8g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP8

Rufpreis:
5 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-1993) / KD 1972. München Olimpia jelzetlen Ag emlékérem (16,34g/32,5mm) T:2
30477.

Csúcs Viktória (1934-1993) / KD 1972. "München Olimpia" jelzetlen Ag emlékérem (16,34g/32,5mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
30478.

Rufpreis:
3 000 HUF
Földesné Sonnenfeld Lenke (1896-1986) 1939. Nyugat-Magyarországi Játékvezető Testület 1919-1939 irredenta Br plakett (130x65mm) T:2,2-
30479.

Földesné Sonnenfeld Lenke (1896-1986) 1939. "Nyugat-Magyarországi Játékvezető Testület 1919-1939" irredenta Br plakett (130x65mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka jelzett Ag és Br emlékérem pár (36,38g/0.835/42,5mm) T:1-,1- eredetileg PP
30480.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" jelzett Ag és Br emlékérem pár (36,38g/0.835/42,5mm) T:1-,1- eredetileg PP

Rufpreis:
5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Ag és Br emlékérem pár (35,29g/0.835/42,5mm) T:PP,1 ujjlenyomat Adamo SF10
30481.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag és Br emlékérem pár (35,29g/0.835/42,5mm) T:PP,1 ujjlenyomat Adamo SF10

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF