Bücher: Technik

Zahl der Lose: 33

Fejér Zoltán: Hungarian Cameras / Ungarische Kameras. 22 colour photos/Farbbilden, 258 bw photos/Schwarzweißphotos. Bp., 2001, HOGYF Editio. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Hardcover, in English and German language.
15920.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
15921.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben. Rendkívül ritka!
15922.

Rufpreis:
8 000 HUF
Sugár Gusztáv: A magyar rádiózás története felszabadulásig. Bp.,1985, Posta Rádió- és Televízióműszaki Igazgatóság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15923.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, (Jövő-ny.) Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince elvált a borítótól, a borító foltos.
15924.

Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, ("Jövő"-ny.) Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince elvált a borítótól, a borító foltos.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15925.

Rufpreis:
4 000 HUF
Benkő Istvánné-Hodován József-Kun Andrásné: Ruhaipari szabás-szakrajz. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
15926.

Rufpreis:
8 000 HUF
15927.

Rufpreis:
8 000 HUF
15928.

Rufpreis:
5 000 HUF
15929.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Raimar Lehmann: Dampfolk-Sonderbauten. Berlin, 1985, VEB Verlag Technik. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, német nyelven.
15930.

Rufpreis:
1 200 HUF
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub.. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15931.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF