Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. V. kötet. Szukoth ünnepre. Első két nap. Fordította Schön József. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Szép állapotban.