800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Zwenger János: A legszebb erény és a legundokabb vétek. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1879, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+471+7 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.