15227.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.