15059.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2 p.+24 t. (Kétoldalas, fekete-fehér képanyag.) Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.