15052.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Fodor Ferenc: A Jászság életrajza. Bp.,1991, Jászok Egyesülete és a "Jászságért" Alapítvány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.