15041.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. kötete: Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, a gerincen kis sérüléssel, és papír címke nyomokkal.