15789.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Szutórisz Frigyes: A növényvilág és az ember. Művelődéstörténeti tanulmányok. Bp., 1905, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.